Untitled-2
 
 

GentestVitaPerformance

 
GentestVitaPerformance sizin genetik yapınız, sağlık bilgileriniz ve şu anki beslenme ve yaşam tarzı seçimlerinizi esas alarak, size özel vitamin, mineral, aminoasit ve diğer besin destekleri önerilerinde bulunarak ‘GentestVitaPerformance Planı’nı dikkatlerinize sunacaktır.
 

Neden GentestVitaPerformance?

Gelişigüzel yapılan besin desteği önerileri sizin için sağlığı tehdit eden sonuçlar doğurabilir. GentestVitaPerformance öncelikle sizin genetik yapınızı analiz eder, amino asit profilinizi inceler ve yaşam tarzınızı da göz önünde bulundurarak sizin için optimum olan besin desteği önerilerini; tür ve dozaj olarak, en ince ayrıntısına kadar yapar.
 

Süreç nasıl işliyor?

Kişi öncelikle GentestVitaPerformance Bilgi Formu‘nu doldurur. En yüksek yararı sağlamak için bu formun dikkatli ve gerçeğe en yakın şekilde doldurulması önemlidir. Forma buradan ulaşabilirsiniz.
GentestVitaPerformance uygulama bedeli 1.950 TL + %8 KDV’dir. Ödeme bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Bilgi formu doldurulduktan ve ödeme gerçekleştirildikten sonra, kişinin belirtmiş olduğunuz adrese ‘GentestVitaPerformance Örnek Alım Kiti’ gönderilir.
Örnek alımı 2 dakika süren kansız ve acısız bir işlemdir. Yanak içerisinden Buccal Swap ile doku örneğinin alınması şeklinde gerçekleştirilir. Örnek alımının nasıl yapılacağı ‘GentestVitaPerformance Örnek Alım Kiti’ içerisindeki ‘Buccal Swab’la Doku Örneği Alınması’ kitapçığında detaylı olarak anlatılmıştır.
Kişi örnek alımını gerçekleştirdiğinde Gentest ofisi ile irtibata geçer, adresine kurye gönderilir.
Kişi formu doldurduktan ve ödemeyi gerçekleştirdikten sonra, en geç 30 gün içerisinde kişiye raporu ulaştırılır. Kişi bu raporla ilgili olarak her zaman ofisimizi arayıp, sorularını sorabilir, bilgi alabilir. Bunun karşılığında hiçbir ücret talep edilmez.
 

Gentest Kurumsal
 

Adres: Akatlar Mah. Ebulula Mardin Cad. Carlton 17/2 Akatlar / İstanbul

Telefon: 0212 436 0 436

Telefon: 0850 333 1 436

WhatsApp: 0542 232 8 436 

Sosyal Medya’da Gentest

Gentest Facebook

Gentest Instagram

Gentest Youtube

Twitter

Mesajınızı İletin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

 
Contact Person WhatsApp ile Sor