GentestDiet Kiti
 
 

Nasıl Gerçekleşiyor? 

 
Kişi GentestDiet yaptırmaya karar verdiğinde; yaşam tarzı alışkanlıkları, hastalık özgeçmişi, hastalık soygeçmişi gibi konuların ele alındığı GentestDiet Bilgi Formu‘nu doldurur. Bilgi formuna buradan ulaşabilirsiniz.
Bilgi formu doldurulduktan sonra havale ile ödeme gerçekleştirilir. Ödeme bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Bilgi formu doldurulduktan ve ödeme gerçekleştirildikten sonra, kişinin belirtmiş olduğunuz adrese ‘GentestDiet Örnek Alım Kiti’ gönderilir.
Örnek alımı 2 dakika süren kansız ve acısız bir işlemdir. Yanak içerisinden Buccal Swap ile doku örneğinin alınması şeklinde gerçekleştirilir. Örnek alımının nasıl yapılacağı ‘GentestDiet Örnek Alım Kiti’ içerisindeki ‘Buccal Swab’la Doku Örneği Alınması’ kitapçığında detaylı olarak anlatılmıştır.
Kişi örnek alımını gerçekleştirdiğinde Gentest ofisi ile irtibata geçer, adresine kurye gönderilir.
Örnek alımından 4-6 hafta sonra rapor hazır hale geldiğinde uzman diyetisyenimiz ile yaklaşık 1 – 1,5 saat süren bir Skype görüşmesi (arzu edilmesi halinde, ofisimizde, yüz yüze görüşme) gerçekleştirilir. Bu görüşmede kişinin genetik yapısı (karbonhidrat, yağ, enerji, antioksidasyon, detoksifikasyon, metabolizması; laktoz, gluten, tuz, kafein hassasiyeti vb.) detaylı olarak ele alınır ve size, bu doğrultuda hazırlanmış olan yaşam planı anlatılır.
 
 

Gentest Kurumsal
 

Adres: Akatlar Mah. Ebulula Mardin Cad. Carlton 17/2 Akatlar / İstanbul

Telefon: 0212 436 0 436

               GEN 0 GEN 

WhatsApp: 0542 232 8 436 

Sosyal Medya’da Gentest

Gentest Facebook

Gentest Instagram

Gentest Youtube

Twitter

Mesajınızı İletin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Phone