GentestPreconception

Sağlıkta teori çok; sizin için tek doğru var.

Endüstrileşmenin getirdiği çevre sorunları, günlük yaşamımızda kullandığımız kimyasallar, deterjanlar, sentetik eşyalar, radyasyon, gıdalardaki katkı maddeleri, her an maruz kaldığımız ağır metaller ve daha birçok olumsuz koşul tüm vücudumuzu ve hücrelerimizi olduğu gibi üreme hücrelerimizi de son derece olumsuz yönde etkilemektedir. Bunların sonucunda kısırlık, düşükler, hamilelik komplikasyonları, bebeklerde alerjiler, astım, büyüme-gelişme geriliği, bağırsak bozuklukları, otistik bozukluklar ve daha birçok sağlık sorunu ortaya çıkmaktadır.

GentestPreconception anne ve baba adaylarının bebek sahibi olmadan önce 6-12 ay uygulayacakları bir programı ortaya koyarak erkeklerin spermlerini, kadınların ovumlarını yani her iki cinsin de üreme hücrelerini olabilecek en sağlıklı düzeye getirmeyi amaçlar. Toksinlerden, ağır metallerden, kırık DNA’lardan ve diğer dejeneratif etkilerden arınmış olan sağlıklı sperm ve ovumun birleşmesiyle sağlıklı bebekler dünyaya gelir. Bu analiz kapsamında annenin hamileliğe en uygun şekilde hazırlanması, başka yöntemlerle öğrenmesinin mümkün olmadığı doğru beslenme ve besin destekleri kullanım programına sahip olması sağlanır.

Sağlıklı bebek sahibi olmak isteyen her çifte uygulanır.

  1. Doku, kan ve idrar örnekleriniz alınır,
  2. Vücut ölçümleriniz yapılır,
  3. Hekim muayeneniz yapılır,
  4. BIA yöntemiyle hücre fizyolojiniz analiz edilir,
  5. Vücudunuzda 3 gün kalacak olan HRV cihazı takılır,
  6. Yaşam tarzı görüşmeniz yapılır,
  7. 6 hafta içerisinde raporunuz hazırlanır,
  8. Raporunuz uzmanlarımız tarafından size açıklanır,
  9. Gentest Yaşam Planı’nız sunulur.

Bundan böyle yaşamınızda sizi biyolojik yapınız ve sağlığınız açısından bizden daha kapsamlı ve derinlemesine tanıyan hiç kimse olmayacak. Bu nedenle Gentest Enstitüsü’nün sorumlulukları Gentest Yaşam Planı’nızın sunulmasından sonra da devam eder. Sizi Gentest Ailesi’nin bir üyesi olarak görür, düzenli görüşmeler, takipler, kontroller, bilgi tazeleme görüşmeleri, eğitimler, bilimsel ve sosyal aktivitelerle sürekli yanınızda oluruz. Buna biz GYBD (Gentest Yaşam Boyu Destek) programı diyoruz.

Bir kişiye uygulanacak Gentest o kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, yaşam tarzına ve beklentilerine
göre farklılık gösterir. Aşağıdaki butona tıkladığınızda çıkacak Gentest İhtiyaç Analiz Formu’nu (GİAF)
doldurduğunuzda uzmanlarımız gerekli çalışmayı yaparak sizi arayacaklar.

Gentest Yaptıranlar Ne Diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri...
Gentest'le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.


1/8


Gentest uzmanlarımızın sizinle iletişime geçebilmesi için

lütfen formu doldurunuz.