ZUHAL OLCAY
Zuhal Olcay
GÜVEN KIRAÇ
Güven Kıraç
GEZİN ÜRÜNDÜL
Gezin Üründül
BİLAL ÖZCAN
Bilal Özcan
PROF. DR. FUAT BİLGEN
Prof. Dr. Fuat Bilgen
ALİ CESUROĞLU
Ali Cesuroğlu
DR. ALİ KESKİN
Dr. Enis Keskin
MELİSA ERCAN
Melisa Ercan
MELEK-SEZER DENER
Melek-Sezer Dener
ONUR USTOMAR
Onur Ustomar
BEKİR ORMANCI
Bekir Ormancı
AYŞE KUŞÇULAR
Ayşe Kuşçular
Leyla Alaton

Leyla Alaton

İş Kadını

Nefize Karagöz

Nefize Karagöz

Sanayici

Güven Kıraç

Güven Kıraç

Sanatçı, Oyuncu

Eda Zing

Eda Zing

İletişim Uzmanı

Haşmet Çınar

Haşmet Çınar

İş Adamı

Ufuk Tarhan

Ufuk Tarhan

Futurist, İş Kadını

Ali Cesuroğlu

Ali Cesuroğlu

Emekli Askeri Hakim

Fuat Bilgen

Fuat Bilgen

Kalp Cerrahı

Gentest'i iç organlarıma ayna tutmaya benzetiyorum. Bir anlamda sağlığımın ve iç organlarımın aynası. Kuvvetli ve zayıf taraflarımızı hayat tecrübeleriyle öğrenebiliyoruz fakat organlarımızın ne durumda olduğunu öğrenemiyoruz. Gentest tedbir açısından çok önemli bir test. Bunedenle bu testi tercih ettim.

Gentest'i bir gazete haberinden öğrendim. Kendi kendime: "Makine parkımızın koruyucu bakımını yaptırıyoruz da, neden kendimize aynı özeni göstermiyoruz?" dedim. Ortağımla ile birlikte GentestExecutive yaptırdık. Stresimizi kontrol altına aldık. Çok sağlıklı ve enerjik yaşıyoruz.

Film çekimleri, setler, stres, düzensiz beslenme derken bir de baktım sağlığım sinyal vermeye başlamış. Dr. Serdar Savaş ve Gentest kelimenin tam anlamıyla imdadıma yetişti. Beni bana anlattılar. Tüm değerlerim normale döndü.

Uzun zamandır çözemediğim aşırı kilo problemim vardı. ‘’Acaba obezite ameliyatı yaptırsam mı?’’ diye düşünüyordum. Gentest’le tanıştım. Hayatımın önemli bir dönüm noktası oldu. GentestObesity ile sekiz ayda 40 kilo vererek 110 kilodan 70 kiloya düştüm. Hala kilo vermeye devam ediyorum.

İş hayatının yoğun temposu içinde sağlığımı ihmal ediyordum. Daha verimli, sağlıklı ve zinde olmak için GentestExecutive yaptırdım. Genetik yapıma göre hazırlanan diyet, egzersiz, gıda destekleri ve stres yönetimi programı hızla etkisini gösterdi. Tek kelimeyle muhteşem bir uygulama. Şu anda kendimi en az 10 yaş gençleşmiş hissediyorum.

Gentest'le 10 yıl önce tanıştım. Futuristik bir uygulama olduğunu gördüm. Geleceğimin genlerle daha iyi geleceğini anladım. Beni genetik yapım, tüm biyokimyasal özelliklerim ve yaşamımın her yönüyle derinlemesine incelediler. Gentest raporumu elime aldığımda "işte budur" dedim.

83 yaşında GentestBioaging yaptırdım. 86 yaşında mutlu bir izdivaç yaptım. Bugün 96 yaşındayım. Bütün değerlerim 36 yaşındaki bir genç gibi. Yaşamıma her yönüyle aktif olarak devam ediyorum. Dr. Serdar Savaş’a ve Gentest ekibine şükranlarımı sunuyorum.

Uzun saatler süren zor ameliyatlarda fiziksel ve zihinsel olarak yüksek performans göstermem gerekir. Sağlığına çok dikkat eden bir hekim olarak, Gentest bana normal şartlarda bilemeyeceğim kritik hususlarda bilgi verdi. Çağın ötesindeki bu hizmeti geliştiren bilim ekibini gönülden kutluyorum.

Gentest Yaptıranlar Ne Diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri...
Gentest'le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.

Zuhal
Olcay

Güven
Kıraç

Gezin
Üründül

Fuat
Bilgen

Ali
Cesuroğlu

Ali
Keskin

Melisa
Ercan

Melek Sezer
Dener

Onur
Ustomar

Bekir
Ormancı

Bilal
Özcan

Ayşe
Kuşçular

Sizinle iletişime geçmemiz için

lütfen formu doldurunuz.

Gentest, size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. İstediğiniz takdirde çerezleri reddedebilirsiniz.