Stratejik Çerçeve

Gentest, epidemiyolojik ve demografik transizyonun sonucunda ortaya çıkan düşük mortalite ve bundan da düşük fertilite ile yaşlanan toplumlarda, kronik – kompleks hastalıkların artması sonucu sağlık hizmet maliyetlerinin, sağlık hizmetlerini finanse edecek kaynaklardan daha hızlı yükseldiği 21 Yüzyılın en büyük sağlık krizini önlemek üzere geliştirilmiş, yüksek teknolojik, inovatif, sağlığı koruyucu ve geliştirici bir halk sağlığı aracıdır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Toplum Sağlığı Genombilim alanında 2009 yılında ulaştığımız “Avrupa’daki En İyi Uygulama” (Best Practice in Europe) konumumuzu daha da geliştirerek, Dünya’nın en iyisi olduğumuzu ispatlamak, bir gün ülkemizde aile hekimlerinin kendilerine bağlı nüfusun sağlık yönetimlerini Gentest’leriyle yapmalarını sağlayarak bu uygulamayı tüm dünyaya yayan lider olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

İnsanlara ve farklılığa duyduğumuz saygıdır.

İLKELERİMİZ
  • İnsan onurunu, kişilik bütünlüğünü, sağlığını korumak, hiçbir neden ve gerekçeyle insana zarar vermemek
  • Bilimin onadığı gerçekler dışında hiçbir iddiada bulunmamak, bulunduğumuz her iddianın arkasını kanıtlanabilir bilimsel bilgi ile desteklemek
  • Bilimsel gelişmeleri, yaratabileceği ekonomik avantaj ne olursa olsun, insanların ve toplumların yararına olmayacak şekilde kullanmamak
  • Ulaştığımız nokta ne kadar başarılı olursa olsun mükemmelin hep uzakta olduğuna inanarak sürekli gelişimin gereklerini yerine getirmek
  • Her biri kendi başına saygıyı hak eden takım arkadaşlarımızın yapıcı ve olumlu bir iş ortamında, her gün bir önceki günden daha donanımlı olmalarını, hakkaniyet çerçevesinde değerlendirmelerini sağlamaktır. 

Gentest’i bir de mutlu danışanlarından dinleyin

Gentest yaptıranlar deneyimlerini paylaşıyor.

Gentest yaptıranlar ne diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri…
Gentest’le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.

Haşmet Çınar
İş Adamı
İş hayatının yoğun temposu içinde sağlığımı ihmal ediyordum. Daha verimli, sağlıklı ve zinde olmak için GentestExecutive yaptırdım. Genetik yapıma göre hazırlanan diyet, egzersiz, gıda destekleri ve stres yönetimi programı hızla etkisini gösterdi. Tek kelimeyle muhteşem bir uygulama. Şu anda kendimi en az 10 yaş gençleşmiş hissediyorum.
Eda Zing
İletişim Uzmanı
Uzun zamandır çözemediğim aşırı kilo problemim vardı. ‘’Acaba obezite ameliyatı yaptırsam mı?’’ diye düşünüyordum. Gentest’le tanıştım. Hayatımın önemli bir dönüm noktası oldu. GentestObesity ile sekiz ayda 40 kilo vererek 110 kilodan 70 kiloya düştüm. Hala kilo vermeye devam ediyorum.
Güven Kıraç
Sanatçı, Oyuncu
Film çekimleri, setler, stres, düzensiz beslenme derken bir de baktım sağlığım sinyal vermeye başlamış. Dr. Serdar Savaş ve Gentest kelimenin tam anlamıyla imdadıma yetişti. Beni bana anlattılar. Tüm değerlerim normale döndü.
Leyla Alaton
İş Kadını
Gentest’i iç organlarıma ayna tutmaya benzetiyorum. Bir anlamda sağlığımın ve iç organlarımın aynası. Kuvvetli ve zayıf taraflarımızı hayat tecrübeleriyle öğrenebiliyoruz fakat organlarımızın ne durumda olduğunu öğrenemiyoruz. Gentest tedbir açısından çok önemli bir test. Bu nedenle bu testi tercih ettim.
Ufuk Tarhan
Futurist, İş Kadını
Gentest’le 10 yıl önce tanıştım. Futuristik bir uygulama olduğunu gördüm. Geleceğimin genlerle daha iyi geleceğini anladım. Beni genetik yapım, tüm biyokimyasal özelliklerim ve yaşamımın her yönüyle derinlemesine incelediler. Gentest raporumu elime aldığımda “işte budur” dedim.
Nefize Karagöz
Sanayici
Gentest’i bir gazete haberinden öğrendim. Kendi kendime: “Makine parkımızın koruyucu bakımını yaptırıyoruz da, neden kendimize aynı özeni göstermiyoruz?” dedim. Ortağımla ile birlikte GentestExecutive yaptırdık. Stresimizi kontrol altına aldık. Çok sağlıklı ve enerjik yaşıyoruz.