Kişiye Özel Diyet
Kişiye Özel Diyet – GENTESTKİLOVER

Kalıcı ve sağlıklı kilo vermek için şimdi iletişime geçin!

Kişiye özel diyet programı GentestKilover’de. Bu ileri nutrigenetik uygulama ile beslenme ve genetiği bir araya getiriyoruz.
Çağımızın önemli bir sorunu kilolarımız. Siz de “ne yaparsam yapayım bir türlü kilo veremiyorum, kilo versem de hemen geri alıyorum, ne yesem yarıyor” diyorsanız artık doğru yerdesiniz. Beslenme ve genetiğin bir araya getirildiği ‘nutrigenetik bilimi’nin ileri uygulaması olan GentestKilover ile kısa zamanda sağlıklı ve kalıcı kilo vermenize yardımcı oluyoruz.

 

Genetik Yapınıza Uygun Bir Yaşam Tarzınız ve Beslenme Alışkanlığınız Var Mı?

Maalesef günümüz hayat koşullarında genetik yapımıza uygun bir yaşam tarzı ve beslenme alışkanlığına sahip olmamız oldukça zor. Bu yüzden birçoğumuz kilo problemi yaşıyoruz. Hareketliliğimiz az, beslenmemizde enerji ve yağ miktarı çok.

 

Genlerimizde, DNA’mızda Yazılı Şifreler

Buna karşın bazı insanlar fazla kilo almazken bazıları daha fazla kilo alıyorlar. İşte bunun sebebi genlerimiz yani DNA’ mızda yazılı olan şifreler. Eğer bu şifreleri bilirsek kilo vermemiz için nasıl bir beslenme uygulamamız gerektiğini anlayabiliriz. Mineral, kas ve kemik kaybına uğramadan enerjik ve sağlıklı bir şekilde kilo verebiliriz.

 

Kişiye Özel Diyet

Beslenme programı kişiye özel olursa kilo vermek kalıcı hale gelir. Bu yüzden GentestKilover kişiye özel beslenme programı ile kalıcı ve sağlıklı kilo vermek mümkün. Aynı zamanda kişiye özel olması nedeniyle GentestKilover’i etkili ve sağlıklı bir kilo verme yöntemi olarak tanımlayabiliriz. GentestKilover tüm analizler, raporlama, kargolama, diyetisyen görüşmesi ve KDV dahil 249 Euro’dur.

Nasıl kilo verebilirim?
5 adımda kilo ver
  • Bizimle temasa geçin
  • GentestKilover kitinizi gönderelim
  • Analizleriniz yapılsın, raporunuz hazırlansın
  • Raporunuz verilsin ve diyetisyenimiz programınızı açıklasın
  • Arzu ederseniz takip programlarımıza katılın

Ankara/Türkiye’de kurulan GENAR Halk Sağlığı ve Genomik Araştırma Enstitüsü 2004 yılında, karmaşık hastalıklarla mücadele etmek için kişiselleştirilmiş sağlık hizmetlerinde ‘Gentest adlı bir uygulama modeli geliştirdi. Gentest uygulama modeli, 2008 yılından bu yana yetkili pratisyenler (diyetisyenler/veya hekimler) tarafından 500 kişiye hizmet olarak, pilot olarak uygulanmaktadır.

 

Best Practice In Europe

2008 yılında Halk Sağlığı Genomik Avrupa Ağı (PHGEN) tarafından Avrupa’da en iyi uygulama modeli olarak tanımlanmıştır. Uygulama modelinin özellikleri kapsamlı (kişisel, tıbbi, yaşam tarzı ve genetik bilgiler gibi çeşitli faktörleri içeren), multidisipliner, önleme odaklı ve sağlık profesyonelleri aracılığıyla uygulanıyor olmasıdır. Uygulama, kişiselleştirilmiş sağlık hizmetlerinin Avrupa politika çerçevelerine zamanında ve etkin bir şekilde entegrasyonunu sağlama, insan sağlığını, yaşam kalitesini ve performansını iyileştirme ve sağlık bakım maliyetlerini düşürürken yaşam süresini uzatma nihai hedefine hizmet etmiştir.

Sağlıklı kilo vermek için teori çok

Sağlıklı beslenmede birçok akım var. Diyetisyenler, hekimler, kurumlar hatta basın yayın organları beslenme konusunda taban tabana zıt iddialarda bulunuyorlar. Tabiki bunların hem hepsi doğru hem de hepsi yanlıştır. Çünkü sağlıklı beslenme kişiye özel olmalıdır. Bireyi başkalarından ayıran temel özelliği genetik yapısıdır. GentestKilover beslenme ve genetiğin bir araya getirildiği ‘nutrigenetik bilimi’nin ileri bir uygulamasıdır. Kilo vermek için teori çok ama sizin için tek bir doğru var. GentestKilover ile fazla kilolarınızdan kurtulurken aynı zamanda sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürmenize katkı sağlayacağız. Bu sayede sadece üzerinizdeki yükten kurtulmayacaksınız aynı zamanda zinde ve enerjik bir yaşama kavuşacaksınız.

Gentest’i bir de mutlu danışanlarından dinleyin

Gentest yaptıranlar deneyimlerini paylaşıyor.

Gentest yaptıranlar ne diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri…
Gentest’le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.

Haşmet Çınar
İş Adamı
İş hayatının yoğun temposu içinde sağlığımı ihmal ediyordum. Daha verimli, sağlıklı ve zinde olmak için GentestExecutive yaptırdım. Genetik yapıma göre hazırlanan diyet, egzersiz, gıda destekleri ve stres yönetimi programı hızla etkisini gösterdi. Tek kelimeyle muhteşem bir uygulama. Şu anda kendimi en az 10 yaş gençleşmiş hissediyorum.
Eda Zing
İletişim Uzmanı
Uzun zamandır çözemediğim aşırı kilo problemim vardı. ‘’Acaba obezite ameliyatı yaptırsam mı?’’ diye düşünüyordum. Gentest’le tanıştım. Hayatımın önemli bir dönüm noktası oldu. GentestObesity ile sekiz ayda 40 kilo vererek 110 kilodan 70 kiloya düştüm. Hala kilo vermeye devam ediyorum.
Güven Kıraç
Sanatçı, Oyuncu
Film çekimleri, setler, stres, düzensiz beslenme derken bir de baktım sağlığım sinyal vermeye başlamış. Dr. Serdar Savaş ve Gentest kelimenin tam anlamıyla imdadıma yetişti. Beni bana anlattılar. Tüm değerlerim normale döndü.
Leyla Alaton
İş Kadını
Gentest’i iç organlarıma ayna tutmaya benzetiyorum. Bir anlamda sağlığımın ve iç organlarımın aynası. Kuvvetli ve zayıf taraflarımızı hayat tecrübeleriyle öğrenebiliyoruz fakat organlarımızın ne durumda olduğunu öğrenemiyoruz. Gentest tedbir açısından çok önemli bir test. Bu nedenle bu testi tercih ettim.
Ufuk Tarhan
Futurist, İş Kadını
Gentest’le 10 yıl önce tanıştım. Futuristik bir uygulama olduğunu gördüm. Geleceğimin genlerle daha iyi geleceğini anladım. Beni genetik yapım, tüm biyokimyasal özelliklerim ve yaşamımın her yönüyle derinlemesine incelediler. Gentest raporumu elime aldığımda “işte budur” dedim.
Nefize Karagöz
Sanayici
Gentest’i bir gazete haberinden öğrendim. Kendi kendime: “Makine parkımızın koruyucu bakımını yaptırıyoruz da, neden kendimize aynı özeni göstermiyoruz?” dedim. Ortağımla ile birlikte GentestExecutive yaptırdık. Stresimizi kontrol altına aldık. Çok sağlıklı ve enerjik yaşıyoruz.