• Grech G, Scerri C, Scerri J, Cesuroglu T. Preventive and Predictive Genetics: A perspective.
  • In: Grech G, Grossman I, editors. Preventive and Predictive Genetics: Towards Per sonalised Medicine. Advances in Predictive, Preventive and Personalised Medicine. 9: Springer International Publishing; 2015. p. 7-41.
  • Savas BS, Cesuroglu T, editors. Sağlık Yöneticileri için Üreme Sağlığı Hizmetleri Yönetimi [Management of Reproductive Health Services for Health Managers]: Birleşik Saglik Sistemleri (United Health Systems Ltd.); 2004.
  • Cesuroglu T. Giriş – Üreme Sağlığında Sürekli Kalite Gelişimi [Introduction – Continuous Quality Improvement in Reproductive Health]. In: Savaş BS, Cesuroglu T, editors.
  • Sağlık Yöneticileri için Üreme Sağlığı Hizmetleri Yönetimi [Management of Reproductive Health Services for Health Managers]: Developed and published by BSS- United Health Systems Ltd. for United Nations Population Fund & Ministry of Health of Turkey; 2004.
  • Cesuroglu Üreme Sağlığı Hizmetleri için Sürekli Kalite Gelişimi Uygulamaları ve Araçları [Continuous Quality Improvement Cycle Implications and Tools for Reproductive Health]. In: Savas BS, Cesuroglu T, editors. Sağlık Yöneticileri için Üreme Sağlığı Hizmetleri Yönetimi [Management of Reproductive Health Services for Health Managers]: Developed and published by BSS- United Health Systems Ltd. for United Nations Population Fund & Ministry of Health of Turkey; 2004.
  • Savas S, Cesuroglu T. An integrated approach to reach quality in health services: Clinical Work Flows. In: Köse A, Yarar O, eds. 2nd National Congress on Management of Health Care Institutions; 2004 March 04-07; Pamukkale, Denizli/Turkey. p 93-103.
  • Cesuroglu T. Integration of a Personalized Health Care Model into Health Systems and Policies in Europe
  • B. Serdar Savas and Tomris Cesuroglu Health for America: European Arguments for a Paradigm Shift. Abridged version of the chapter is published in Shah A, Colombano J, editors. Learning from the World: New Ideas to Redevelop America Palgrave Macmillan; 2013. p. 167-84.

Gentest’i bir de mutlu danışanlarından dinleyin

Gentest yaptıranlar deneyimlerini paylaşıyor.

Gentest yaptıranlar ne diyor?

Ortak yönleri hayatlarını genetik haritalarına göre biçimlendirmeleri…
Gentest’le kendilerini öğrendiler. Artık daha dinamik ve enerjik olduklarını, fazla kilolardan kurtulduklarını, kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.

Haşmet Çınar
İş Adamı
İş hayatının yoğun temposu içinde sağlığımı ihmal ediyordum. Daha verimli, sağlıklı ve zinde olmak için GentestExecutive yaptırdım. Genetik yapıma göre hazırlanan diyet, egzersiz, gıda destekleri ve stres yönetimi programı hızla etkisini gösterdi. Tek kelimeyle muhteşem bir uygulama. Şu anda kendimi en az 10 yaş gençleşmiş hissediyorum.
Eda Zing
İletişim Uzmanı
Uzun zamandır çözemediğim aşırı kilo problemim vardı. ‘’Acaba obezite ameliyatı yaptırsam mı?’’ diye düşünüyordum. Gentest’le tanıştım. Hayatımın önemli bir dönüm noktası oldu. GentestObesity ile sekiz ayda 40 kilo vererek 110 kilodan 70 kiloya düştüm. Hala kilo vermeye devam ediyorum.
Güven Kıraç
Sanatçı, Oyuncu
Film çekimleri, setler, stres, düzensiz beslenme derken bir de baktım sağlığım sinyal vermeye başlamış. Dr. Serdar Savaş ve Gentest kelimenin tam anlamıyla imdadıma yetişti. Beni bana anlattılar. Tüm değerlerim normale döndü.
Leyla Alaton
İş Kadını
Gentest’i iç organlarıma ayna tutmaya benzetiyorum. Bir anlamda sağlığımın ve iç organlarımın aynası. Kuvvetli ve zayıf taraflarımızı hayat tecrübeleriyle öğrenebiliyoruz fakat organlarımızın ne durumda olduğunu öğrenemiyoruz. Gentest tedbir açısından çok önemli bir test. Bu nedenle bu testi tercih ettim.
Ufuk Tarhan
Futurist, İş Kadını
Gentest’le 10 yıl önce tanıştım. Futuristik bir uygulama olduğunu gördüm. Geleceğimin genlerle daha iyi geleceğini anladım. Beni genetik yapım, tüm biyokimyasal özelliklerim ve yaşamımın her yönüyle derinlemesine incelediler. Gentest raporumu elime aldığımda “işte budur” dedim.
Nefize Karagöz
Sanayici
Gentest’i bir gazete haberinden öğrendim. Kendi kendime: “Makine parkımızın koruyucu bakımını yaptırıyoruz da, neden kendimize aynı özeni göstermiyoruz?” dedim. Ortağımla ile birlikte GentestExecutive yaptırdık. Stresimizi kontrol altına aldık. Çok sağlıklı ve enerjik yaşıyoruz.