Sorumluluk reddi beyanı

GENTEST internet sitesi gentest.gen.tr, tıbbi tavsiyeler sunmak niyetinde olmayıp, kullanıcılara sadece sağlıkla ilgili aradıkları alakalı içeriklerimizde ilgili konuyu daha iyi anlamalarını sağlayacak şekilde bilgi vermektir. Özel tıbbi tavsiyeler sitemiz üzerinden verilmemekte olup, tanı ve kişisel sağlık sorunlarınız için alanında uzman bir doktora gitmenizi önermektedir.

Dış bağlantılar
GENTEST , internet kullanıcılarının rahatlığı için diğer İnternet sitelerine bağlantılar sağlar. GENTEST , bu harici sitelerin kullanılabilirliğinden veya içeriğinden sorumlu değildir ve bu diğer İnternet sitelerinde açıklanan veya sunulan ürünleri, hizmetleri – bilgileri onaylamaz veya garanti etmez. Bağlantılı sayfaların telif hakkı ve lisans kısıtlamalarını incelemek ve gerekli tüm izinleri almak kullanıcının sorumluluğundadır. Harici siteler, Gizlilik Politikası ile aynı hükümlere uymayabilir

İçerik
Web sitesinde yer alan içerikler sağlık alanında uzmanlaşmış içerik üreticileri veya bizzat doktorlar tarafından yazılabilmektedir. Ayrıca editörlerin yazdığı yazılar o alanda uzman bir doktor tarafında da gözden geçirilmektedir. Her ne kadar gözden geçirilme dahi olsa bile GENTEST sitesinde yer alan içerikler tamamen bilgi vermek amacıyla yazılmıştır, bu yüzden bu makaleleri yazanlar ve GENTEST maddi/manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca içeriklerde değişiklik yapma hakkını GENTEST şimdiden saklı tuttuğunu beyan eder.